KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11676559
nr 1167 6559
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Blandteknik, Bengt Elde (1939-2015), djur, signerad a tergo, motivet: 19x38
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 mars 2018
kl 19:56:46
5/3 12:44:58